Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.hartur.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

www.hartur.com sitesinin tüm hakları Soylu Evliyaoğlu Turizm Teks. Deri Gıda Elkt. Eşya İnş. Ve İnş. Malz. Ürt. Paz. San. Tic. Ltd. Şirketi’ne aittir. www.hartur.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Hartu’un yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

www.hartur.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

O, U, G, W, P sınıfları ve diğer satın alacağınız tüm promosyonlu biletlerin iade ve değişikliği yoktur. Destek hattımızdan yapacağınız değişiklik ve iade işlemlerinde hizmet bedeli iadesi yapılmayacaktır. Esnek biletler için değişiklik ve iade yapılabilmektedir. İade talebinizi bize ilettiğiniz tarihten itibaren ödeme yaptığınız kredi kartına 7 iş günü içerisinde ücret iadesi yapılacaktır. İptal ve iade taleplerinizi 444 40 23 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bildirmeniz gerekmektedir.www.hartur.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Soylu Evliyaoğlu Turizm Teks. Deri Gıda Elkt. Eşya İnş. Ve İnş. Malz. Ürt. Paz. San. Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.


www.hartur.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.hartur.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Soylu Evliyaoğlu Turizm Teks. Deri Gıda Elkt. Eşya İnş. Ve İnş. Malz. Ürt. Paz. San. Tic. Ltd. Şti.  sorumlu tutulamaz.

www.hartur.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, www.hartur.com'un Tatil Danışmanı kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.hartur.com sitesinin sahibi Soylu Evliyaoğlu Turizm Teks. Deri Gıda Elkt. Eşya İnş. Ve İnş. Malz. Ürt. Paz. San. Tic. Ltd. Şti. 'nin entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

www.hartur.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem aktif hem de pasif durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.hartur.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dâhilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

www.hartur.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.hartur.com ve sahibi Soylu Evliyaoğlu Turizm Teks. Deri Gıda Elkt. Eşya İnş. Ve İnş. Malz. Ürt. Paz. San. Tic. Ltd. Şti. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.hartur.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.hartur.com sitesi ve sahibi Soylu Evliyaoğlu Turizm Teks. Deri Gıda Elkt. Eşya İnş. Ve İnş. Malz. Ürt. Paz. San. Tic. Ltd. Şti. 'ye sorumluluk yüklenemez.

www.hartur.com ve sahibi Soylu Evliyaoğlu Turizm Teks. Deri Gıda Elkt. Eşya İnş. Ve İnş. Malz. Ürt. Paz. San. Tic. Ltd. Şti.  sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.hartur.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

    Soylu Evliyaoğlu Turizm Teks. Deri Gıda Elkt. Eşya İnş. Ve İnş. Malz. Ürt. Paz. San. Tic. Ltd. Şti. Bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

 

Müşteri İletişim Merkezi

Telefon: 444 40 23      Faks:0 424 233 19 33
E-posta: bilgi@hartur.com
Adres:Yeni mah. Gazi cad. No:60/A Elazığ