Toplantı, Seminer ve Kurumsal Yolcu Taşımacılığı Hizmet; misafiri karşılaşmadan önce başlar! Operasyon departmanı çalışanlarımızın sistemli çalışması sizlerin de işini kolaylaştırmaktadır. Misafirlerimiz hangi aracımız ve şoförümüz tarafından karşılanacağını önceden aldığı kısa mesaj veya E-posta sayesinde öğrenir ve seyahatine güvenle başlar. Tek tip kıyafetli, bakımlı ve kibar sürücülerimiz tarafından karşılanan misafirlerimiz son model, temiz ve bakımlı araçlarımızla gitmek istediği yere güvenle ulaştırılır. Bu yüzden profesyoneller bizi tercih etmektedir.

VIP Transfer Hizmet ettiği misafirin önemini bilen ve bu bilinçle hareket eden tecrübeli sürücülerimiz; Kaliteli, konforlu ve donanımlı araçlarımızla seyahat eden misafirlerimiz beklentilerinin üzerinde hizmet almış olmanın memnuniyetini yaşayacaktır.

Turizm Taşımacılığı Turizm taşımacılığının diğer yolcu taşıma işlerinden tamamen farklı bir altyapı ve hizmet felsefesiyle yapılması gerektiğine inanmaktayız. Tur ya da tatile çıkmış misafirin beklenti ve ihtiyaçlarını bilen ve bu doğrultuda yetiştirilmiş kalifiye hizmet personellerimizle yolcularımıza bir misafir edasıyla yaklaşır ve hizmet etmeyi amaçlarız. Firmamızın faaliyetlerinden biri olan turizm taşımacılığına göstermiş olduğumuz hassasiyetin sebebi aslında bir seyahat acentesi olmamız ve misafir beklentilerini bilmemizdir. Firmamız Ulaştırma Bakanlığı turist taşımasında zorunlu olan D2 yetki belgesine sahiptir. Firmamızın bu vesile ile sağlamış olduğu kendi öz mal lüks araçlarıyla hizmet etmenin güven ve garantisi misafirlerimize yansımaktadır. 

Personel Taşımacılığı Resmi veya özel sektör çalışanlarına yönelik vermiş olduğumuz bu hizmeti eksiksiz olarak sunmak için gerekli altyapı ve bilinçle hizmet etmekteyiz. Çalışanların zamanında, güvenli ve konforlu araçlarla işyerlerine ulaştırılmasını sağlamak personel taşımacılığının vazgeçilmez unsurlarıdır. İşinizin başarısını arttırmanın etmenlerinden biri de personelinizin rahat bir şekilde ulaşımı olduğunu bilen uzman kadromuzla başarınızın artmasına katkıda bulunmaktayız.Biz Sizi Arayalım

Bize Ulaşın