KAPADOKYA TURU | > 1 Gece 2 Gün
 
Tura Katıl
Dilerseniz Tıklayınız !
Biz Sizi Arayalım
800 ,00
Genel Tur Bilgileri Tur Adı: KAPADOKYA TURU Tur Türü: KULTUR GEZISI Ülke: TURKIYE Hareket Tarihi: 06.09.2019/ 07.09.2019 Hareket Yeri: ELAZIG Ulaşım Türü: Otob�s
Tur Tarihleri
> 06 Eylül 2019 / Cuma / ELAZIG Hareket

KAPADOKYA TURU 1 GECE 2 GÜN

Hareket: 23.00

1.GÜN-ÜRGÜP-GÖREME-AVANOS Yolda gerekli molaları vererek Ürgüp’e varıyoruz. Ürgüp'te alınacak kahvaltı sonrasında antikacılar ve el dokuması halı satış mağazalarını gezdikten sonra Zelve'ye hareket ediyoruz. Peri bacalarını görüp fotoğrafladıktan sonra Göreme'ye hareket ediyoruz. Göreme Açık Hava Müzesi'ndeki kayaların içine oyulmuş kiliseleri ve evleri ziyaret ettikten sonra Avanos’a hareket ediyoruz. Çanak-Çömlek yapımıyla ün kazanmış Avanos’ta çömlek yapımını izleyip alışveriş yaptıktan sonra Avanos’un içinden geçen Kızılırmak’ı ve Asmalı Köprüyü fotoğrafladıktan sonra Avanos’tan ayrılıyor ve otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleşip kısa bir süre dinlendikten sonra akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Ürgüp
Öğle Yemeği:  Nevşehir
Akşam Yemeği: Otelde
Rota: Elazığ –Nevşehir ( 550 km ) Şehir içi geziler ( 15 km ) 
Karayoluyla Toplam Kat Edilecek Mesafe: 565 km
Konaklama: Nevşehir
Otele Giriş Saati: 17.00 – 18.00 Arası

2.GÜN- DERİNKUYU VE KAYMAKLI YERALRI ŞEHİRLERİ - IHLARA VADİSİ Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Ihlara Vadisi’ne doğru hareket ediyoruz. Melendiz çayının milyonlarca yıl yatağını aşındırması sonucu oluşmuş, Mumyalar Vadisi olarak da anılan bu esrarengiz vadideki kayalara oyulmuş kiliseleri gezip efsanelerini dinledikten sonra Derin Kuyu’ya hareket ediyoruz. Yüz yıllar öncesinde düşman istilalarından korunmak amaçlı, tüf kayalarına oyularak yapılmış,  binlerce kişiyi barındırabilen Derinkuyu Yeraltı Şehri’ni gezdikten sonra aynı yapıyı andıran Kaymaklı yeraltı şehrini de ziyaret edip Kapadokya gezimizi tamamlıyoruz. Akşam yemeği ve yolda gerekli molaları vererek Elazığ’a ulaşıyoruz.

Kahvaltı: Otelde
Öğle Yemeği:  Nevşehir
Rota: Nevşehir – Elazığ ( 550 km ) Şehir içi geziler ( 55 km ) 
Karayoluyla Toplam Kat Edilecek Mesafe: 605 km
Elazığ’a varış saati: 23.00 – 23.55 Arası

ÜCRETE D‚HİL HİZMETLER
İlk gün alınacak kahvaltı, Lüks otellerde 1 gece yarım pansiyon konaklama (2 kahvaltı+2 akşam yemeği)  lüks tur araçlarımızla ulaşım hizmetleri yörelerde görülmesi gerekli olan önemli yapıtlar doğal ve kültürel varlıklar ören yerleri araç içi ikramlar rehberlik ve animasyonlar yurt içi seyahat sigortası  ve Hartur güvencesi. 

ÜCRETE D‚HİL OLMAYAN HİZMETLER
 Müze giriş ücretleri, Öğle yemekleri ve yemeklerde menü haricinde alınacak içecekler  ücrete d¢hil değildir.

Tur Aciklamasi
{}
Ucrete Dahil Hizmetler
{}
Ucrete Dahil Olmayan Hizmetler
{}

Bize Ulaşın