Değerli Hartur Misafiri,

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Verilerin korunması gereken değerler olduğunu düşünmekteyiz ve bu nedenle de kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimlere ve açıklamalara karşı korunması için birçok araç kullanmaktayız. 

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Hizmetlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Hartur’da saklanır ve gerektiğinde hizmetlerin ifası ile ilgili konaklama, transfer vb. sizlere hizmet edecek çözüm ortaklarımıza verilir. Onayınızın haricinde kişisel bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslara iletilmemektedir.  Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Ancak kişisel bilgilerinizi, hizmetlerimizi sağlamak, yasal yükümlülükleri yerine getirmek, Hartur kuralları ve politikalarını uygulamak, satışa sunulan ürün veya içeriğe ilişkin olarak üçüncü kişilerce ileri sürülen hak ihlali iddialarına cevap vermek veya herhangi bir kişinin hakkını veya güvenliğini korumak amaçlarıyla açıklayabiliriz. Üyelik Sözleşmesinde kişisel verileriniz, Hartur sözleşmelerinde vermiş olduğunuz yazılı onaylar haricinde kullanılmamaktadır.

Hartur müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Hartur’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.hartur.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Hartur’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Hartur, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.hartur.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Hartur’un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.hartur.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Müşteriler Hartur’da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz yasaların öngördüğü ölçüde ve derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Hartur’dan bilgi alabilirsiniz

 E-mail bülteni alan kullanıcılarımız e-mail bülteninin alt kısmında yer alan "Üyelikten Ayrıl" linkini tıklayarak e-bülten üyeliğini iptal edebilirler. SMS bülteni alan kullanıcılarımız müşteri temsilcilerimizi arayıp üyelikten ayrılabilirler.

Müşteri İletişim Merkezi

Telefon: 444 40 23      Faks:0 424 233 19 33
E-posta: bilgi@hartur.com
Adres:Yeni mah. Gazi cad. No:60/A Elazığ