Yoğun çalışma temposundan ve iş stresinden uzaklaşıp sevdiklerinizle birlikte mutlu bir tatil yapmak için erken rezervasyonun sağladığı avantajlardan yararlanın.  Tecrübeli misafir temsilcilerimiz yardımıyla yüzlerce otel arasından tercih yapma imkânıyla ‘’Hayalinizdeki Tatili’’ yaşamanız için her şey hazır.

Erken Rezervasyon Nedir? Erken Rezervasyon; yüksek sezon diye tabir ettiğimiz tatil talebinin yoğun olduğu dönemlerdeki yüksek fiyatlardan konaklamak yerine erken rezervasyon yaparak indirimli olarak yararlanmanız için uygulamakta olduğumuz bir sistemdir. Ayrıca; erken rezervasyon yaparak tatil yapmak istediğiniz otelde yer bulamama riski ile karşılaşmayacak olmanızdır.

Erken Rezervasyonun Avantajları Nelerdir? Erken rezervasyon kampanyasından rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, %50'ye varan indirim, 9 taksitle kolayca ödeme ve Erken rezervasyon sigortası imkânından yararlanabilecektir.

Erken Rezervasyon İptal Sigortası Nedir? Son anda bir aksilik çıkarsa diye tatilinizi erken planlamaktan çekinmeyin. Otele giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı sebep belirtmeksizin iptal etme imkânı sunuyoruz. Bunun için yapmanız gereken rezervasyonu gerçekleştireceğiniz esnada seyahat danışmanınıza iptal sigortası yaptırmak istediğinizi belirtmeniz ve tatil tutarınızın sadece %1 kadar küçük bir tutar ödeyerek bu sigortayı yaptırmanızdır. ( 1.000 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için sigorta bedeli 10 TL, 1.001 - 2.000 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için ödemeniz gereken ücret sadece 20 TL dir. ) Rezervasyonunuzu iptal etmeniz durumunda sigorta bedeli hariç ödediğiniz tutarın tamamı iade edilecektir. Erken rezervasyon ve iptal sigortası yaptırmayan misafirlerin iptal taleplerinde, oteller tarafından talep edilen cayma bedeli minimum %35’dir.

Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı? Her yılın Aralık ayında %50 indirim ile başlayıp gittikçe azalan bir indirim oranıyla Haziran ayının ortalarına kadar devam etmektedir. Bu sebeple tatilinizi ne kadar erken rezerve ederseniz indirim avantajınız okadar artmış olacaktır. 

Neden Hartur? Hartur; Turizm sektöründe 28 yıl sizlere hizmet etmiş olmanın vermiş olduğu tecrübe ve güven ile sürekli en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Hartur, partner olarak çalıştığı tur operatörleri sayesinde misafirlerine çok fazla seçenek sunabilmekte ve fiyat kıyaslaması yaparak istediğiniz tatili sizlere en uygun fiyata sunabilmektedir. Ayrıca yüz yüze yapılmış bir alışverişin güvenilirliğini de yaşamanız için beş şubemizle sizlere hizmet etmekteyiz. 

Biz Sizi Arayalım

Bize Ulaşın